Εξαγωγή παλέτας
Εξάγετε την παλέτα σε μορφές CSS, JSON, ASE. Χρησιμοποιήστε το Εξαγωγή παλέτας δωρεάν online, χωρίς εγγραφή, με γρήγορα αποτελέσματα και ασφαλή επεξεργασία στον browser.
Your palette
Quick download
:root {
--color-1: #6366F1;
--color-2: #EC4899;
--color-3: #10B981;
--color-4: #F59E0B;
--color-5: #EF4444;
}Το Εξαγωγή παλέτας σας βοηθά να δουλεύετε με χρώματα απευθείας στον browser.
Το εργαλείο έχει σχεδιαστεί για designers, developers και δημιουργούς που χρειάζονται γρήγορα και αξιόπιστα αποτελέσματα.
Supported formats
How it works
Step 1
Ανοίξτε το Εξαγωγή παλέτας
Step 2
Εισαγάγετε ή εισάγετε τα χρώματά σας
Step 3
Αντιγράψτε, εξάγετε ή επαναχρησιμοποιήστε το αποτέλεσμα
Συνηθισμένα λάθη προς αποφυγή
- Η παράλειψη ελέγχου αντίθεσης μπορεί να βλάψει την αναγνωσιμότητα.
- Τα πολλά χρώματα κάνουν μια παλέτα δυσκολότερη στη χρήση.
Συμβουλές από ειδικούς (Pro tips)
- Κρατήστε τα βασικά χρώματα ως CSS variables.
- Δοκιμάστε την παλέτα σε light και dark mode πριν τη δημοσίευση.
Privacy guaranteed: everything is processed locally in your browser.
Όποτε είναι δυνατό, η επεξεργασία γίνεται τοπικά στον browser. Δεν απαιτείται λογαριασμός.
Εξαγωγή παλέτας για τα χρωματικά σας έργα
Εξάγετε την παλέτα σε μορφές CSS, JSON, ASE.
Εξαγωγή παλέτας χωρίς απώλεια ακρίβειας
Οι μετατροπές βασίζονται σε ακριβείς τιμές (HEX, RGB, HSL, OKLCH). Χωρίς οπτική προσέγγιση — λαμβάνετε το χρώμα πιστό στην πρόθεση του design.
Εξαγωγή παλέτας δωρεάν online
Χωρίς εγγραφή, χωρίς λήψη λογισμικού. Το Εξαγωγή παλέτας είναι 100% δωρεάν και λειτουργεί σε κάθε browser. Το δωρεάν πλάνο περιλαμβάνει 10 χρήσεις την ημέρα.
Εξαγωγή παλέτας γρήγορα και με ασφάλεια
Η επεξεργασία γίνεται απευθείας στον browser για μέγιστη ταχύτητα. Κανένα δεδομένο δεν στέλνεται στους servers — τα χρώματά σας παραμένουν ιδιωτικά.
Εξαγωγή παλέτας για κοινή χρήση και συνεργασία
Εξάγετε αποτελέσματα ως HEX, RGB, HSL, CSS, JSON ή αντιγράψτε με ένα κλικ. Ιδανικό για κοινή χρήση οδηγού χρωμάτων με την ομάδα σας.
Ανακαλύψτε όλα τα εργαλεία χρωμάτων
Εξαγάγετε, μετατρέψτε, δημιουργήστε παλέτες, διαβαθμίσεις και αντιθέσεις WCAG με λίγα κλικ.
Related tools
Οδηγοί και σεμινάρια
Μάθετε πώς να χρησιμοποιείτε τα εργαλεία μας με τους λεπτομερείς οδηγούς μας.
export-palette: πρακτικός οδηγός για export
Τοπικοποιημένος οδηγός για το export-palette, καλές πρακτικές export και συχνά λάθη.
export-palette: πρακτικός οδηγός για export
Τοπικοποιημένος οδηγός για το export-palette, καλές πρακτικές export και συχνά λάθη.
export-palette: πρακτικός οδηγός για export
Τοπικοποιημένος οδηγός για το export-palette, καλές πρακτικές export και συχνά λάθη.